O nas

Fundacja Stowarzyszenia „Szlakiem Tęczy” została powołana  do życia przez rodziców dorosłych dzieci  (25 +) z różnymi niepełnosprawnościami  , które nie są już objęte tzw. Systemem wsparcia oświatowego. Nie ma dla nich miejsc w Domach Pobytu Dziennego ( nie ma takich domów), nie ma też odpowiednich miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnością dla tzw. wyżej funkcjonujących, Nie ma też mieszkań treningowych ani mieszkań wspomaganych dla tych osób na naszym terenie.

Wierzymy, że wszyscy mogą zaakceptować to, kim są

oraz samodzielnie budować swoją przyszłość i zmieniać świat na lepszy.

Our Mission

Nasza Misja

Naszą misją jest zapewnienie dorosłym "dzieciom" z niepełnosprawnością bezpiecznej przyszłości.

Zapewnienie im niezależnego miejsca do życia, rehabilitacji, pracy i wsparcia w trudnych chwilach.

Miejsca gdzie będą u siebie do końca swoich dni, gdy zabraknie rodziców.

Wózek inwalidzki na plaży?
Kręgle na wózku inwalidzkim

Nasze Cele

Głównym celem Fundacji  „Szlakiem Tęczy” są działania na rzecz wyrównywania szans społecznych dzieci i osób niepełnosprawnych, przestrzegania wobec nich praw człowieka i obywatela. Cele te realizujemy poprzez szczegółowe działania aktywizujące osoby niepełnosprawne oraz ich rodziny w życiu społecznym poprzez organizację różnego typu imprez, zajęć, warsztatów, spotkań integracyjnych.

Potrzebujemy waszego wsparcia już dzisiaj